Ми раді вас вітати на нашому сайті КЗО СШ №6.
Наша школа - це велика дружня родина, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами дітей, де опікуються проблемами дитини і допомагають їх вирішувати, де панує добро і злагода.

Перейти до офіційного сайту КЗО СЗОШ№6

І для цієї високої мети школа плідно працює у Всеукраїнському експерименті за темою: "Формування професійної компетентності конкурентоспроможного вчителя в умовах інноваційного навчального закладу".

Тому кожний наш вчитель постійно збагачує свої професійні надбання, нарощує свій духовний та інтелектуальний потенціал і прагне до особистої самодосконалості, щоб реалізуватися та обрати належну конкурентоспроможну позицію у глобальному інформаційному та полікультурному просторі й гідно відповісти на численні виклики сучасного суспільства.

Школа №6 базово співпрацює з Університетом економіки та права імені Нобеля, Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара, Металургійною академією, Гірничою університетом, що дає можливість нашим випускникам стати студентами цих вишів.

Бо успіхи наших випускників є вагомим результатом постійної співпраці батьківської громади та вчительського колективу нашої школи.

В нашому навчальному закладі є допрофільне та профільне навчання учнів 8 - 11 класів. Учні та їхні батьки мають змогу обирати бажаний профіль навчання в старшій школі.

Це забезпечує:
поглиблене вивчення різних дисциплін;
організацію індивідуальної роботи з обдарованими учнями;
реалізації науково-досліднецької роботи МАН;
виховання переможців та призерів предметних олімпіад;
системної підготовки до ЗНО.

В КЗО СШ №6 успішно впроваджується багато навчально-виховних проектів, методичні науково-практичні конференції, різноманітні майстер-класи, тренінги, дебати, круглі столи тощо, як регіонального так і Всеукраїнського рівнів.

І ми щиро запрошуємо до співпраці Всіх хто зацікавлений у формуванні Людини XXI століття - нової генерації успішної та креативної особистості!

Ласкаво просимо до країни яскравих мрій та творчих звершень - СШ №6!